Новини та публікації
Новини та публікації


Переваги Азовського моря


Для багатьох з нас Азовське море є асоціацією зі щасливим дитинством, і саме тому багато хто любить бувати тут і в більш зрілому віці. Разом з тим, Азовське море багато в чому унікальне, і нижче перераховані лише деякі його незаперечні переваги:

  • Низький рівень солоності — воно не гірчить як Червоне, Середземне або Карибське . Навіть рідне Чорне море має не дуже приємний присмак, в той час як Азовське море повністю позбавлене цих недоліків.
  • Тепла вода - особливо важливо для дітей і тих, хто хоче завжди мати можливість викупатися, незалежно від підходу до берега холодних течій. В Азовському морі їх немає.
  • Відсутність небезпечних морських тварин - хто хоч раз наступав на морського їжака (наприклад, в Єгипті), той довго не забуде отриманих відчуттів. Скати, мурени, акули і інші "забавні" морські тварини присутні майже в усіх теплих морях. А ось в Азовському морі - їх немає, і можна не тільки забігати в воду з розбігу, не боячись наступити на них, але і купатися ночами - це безпечно.
  • Сезонність - незважаючи на великий наплив відпочиваючих в купальний сезон (травень-вересень), море за зимовий період встигає дуже добре очиститися, що не завжди можна сказати про узбережжя морів з цілорічним купальним сезоном.
Наша база відпочинку Автомобіліст в Кирилівці на Федотовій Косі надає в розпорядження відпочиваючих великий і чистий пляж, обладнаний навісами, рятувальною вишкою і затишним кафе-баром. А невелика глибина Азовського моря в поєднанні з наявністю в 50 метрах від берега мілини забезпечує хороше прогрівання прибережної води.
Волни на пляжі бази відпочинку Автомобіліст